Magazynier

Poland

O Biscuit International

Grupa BISCUIT INTERNATIONAL Poland Sp. Z o.o. poszukuje pracownika. Miejsce pracy Kamyk k. Częstochowy.

Kluczowe Obowiązki

  • Odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towarów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową,
  • Odpowiednie rozlokowanie towarów w magazynie,
  • Wykonywanie czynności kontrolnych,
  • Konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień,
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.

Oczekiwane Doświadczenie

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy,

  • Uczciwość i kultura osobista,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Znajomość systemu magazynowego SAP.

Co oferujemy?

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do posiłków

Gotowy, aby do nas dołączyć?