Elektryk utrzymania ruchu

Poland

O Biscuit International

Grupa BISCUIT INTERNATIONAL Poland, wiodący producent wyrobów cukierniczych, poszukuje pracownika. Miejsce pracy Kamyk k Częstochowy.

Kluczowe Obowiązki

    • Wykształcenie kierunkowe (elektromechanik, elektryk, mechatronik, automatyk lub elektronik)

    • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

    • Praktyczna znajomość obwodów analogowych i cyfrowych

    • Doświadczenie przy pracach elektrycznych (uprawnienia SEP E, 1 kV)

    • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

    • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

    • Znajomość zasad pneumatyki i hydrauliki oraz doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej

Oczekiwane Doświadczenie

    • Modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych

    • Wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn

    • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne

    • Wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn

    • Utrzymywanie procesu produkcyjnego poprzez prowadzenie elektrycznych/mechanicznych prac eksploatacyjnych

Co oferujemy?

    • Zatrudnienie na etat w oparciu umowy o pracę

    • Pracę w stabilnej firmie

    • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz pakietów medycznych na preferencyjnych warunkach

    • Dofinansowanie do posiłków

Gotowy, aby do nas dołączyć?